„Môj súčasný šatník – ja, len lepšia“

autor: martin | pridané: november 26th, 2012

Je úžasné, do akej miery naše oblečenie niekedy dotvára našu identitu. Koniec koncov CoCo Chanel kedysi povedala: „Móda nie je niečo, čo existuje len v šatách. Móda je na oblohe, na ulici, móda, to sú nápady, spôsob, akým žijeme, čo sa deje.“

Váš štýl je formou sebavyjadrenia a toto sebavyjadrenie je navyše prístupné komukoľvek. Nemusíte nosiť značkové oblečenie ani drahé topánky na ihličkovom podpätku, aby vaša osobnosť mohla presvitať do sveta prostredníctvom vášho oblečenia. Čo však s tým, keď sa vo svojej vlastnej koži necítite dosť dobre na to, aby ste sa cítili skvele vo svojom oblečení?

Posledná vec, o ktorú stojíte, je mať na sebe úžasnú blúzku a potom tráviť celý deň tým, že si ju budete poťahovať a upravovať, pretože nemáte dobrý pocit z toho, ako vám sedí na prsiach. Či už túžite po prsiach, ktoré ste mali pred tehotenstvom alebo dojčením, alebo len cítite, akoby ste sa na strednej škole nikdy plne nevyvinuli, neistota ohľadom veľkosti a tvaru prsníkov je niečo, čím sa tisíce žien zaoberá každý deň.

Máte však právo cítiť sa krásna, nech už to pre vás znamená čokoľvek. LoveYourLook.com začína s podporou Brooke Burke-Charvet novú kampaň, ktorou chce povzbudiť ženy, aby získali reálny pohľad na to, čo zväčšenie prsníkov znamená.

V nedávnom prieskume sme sa pýtali žien, na aké šaty sa najviac tešia, až budú mať zväčšené prsia; jedna z najčastejších odpovedí bola „môj súčasný šatník – ja, len lepšia“. S prsnými implantátmi sa stále môžete cítiť ako vy, len sa môžete cítiť lepšie vo svojej obľúbenej blúzke alebo šatách.

Keby vám zväčšenie pŕs pomohlo cítiť sa ako tá sebavedomá, žiarivá žena, ktorou by ste chceli byť, zamyslite sa nad možnosťou dohodnúť si termín konzultácie u miestneho plastického chirurga; tento odborník vám môže pomôcť zodpovedať otázky alebo obavy, ktoré prípadne máte.

Toto zhrnutie článku je určené len pre vašu informáciu a nemusí vyjadrovať názory spoločnosti Mentor Worldwide LLC.