Referencie:

Napísali o nás:

Účasť na konferencii BREAST HEALTH DAY – Deň pre zdravie prsníkov.

Produktová prezentácia kvalitných implantátov MENTOR na stránkach občianskeho združenia AMAZONKY.

Súťaž pre čitateľov časopisu PLAYBOY o americké implantáty MENTOR v spolupráci s AVELANE clinic Nitra.

Po akých prsiach slúžia Slovenky? Súťaž na stránkach ženského webu.

Článok o možných komplikáciách spôsobenými zlým výberom prsníkových implantátov. Uverejnené na stránkach www.glanc.sk

Zaujímavý článok o spoľahlivosti prsníkových implantátov MENTOR na stránkach Občianskeho združenia Amazonky.

“Ako pravé” zaujímavý článok o kvalitných prsníkových implantátoch MENTOR na stránkach www.onavie.sk z 13. augusta 2016

Zaujímavý článok a rozhovor s MUDr. Danielom Mládkom, PHD., MPH. o vzhľade a nových trendoch pri výbere prsníkových implantátov MENTOR na stránkach www.lenprezeny.sk zo 14. augusta 2016

“Ako pravé” rozhovor s primárom MUDr. Danielom Mládkom, PHD., MPH. o kvalitných prsníkových implantátoch MENTOR na stránkach www.womanman.sk magazíne z 12. augusta 2016.

“Ako pravé, implantáty, ktoré neodlíšite od prirodzených pŕs” článok o kvalitných prsníkových implantátoch MENTOR na stránkach www.femme.sk z 13. augusta 2016

“Implantáty, ktoré neodlíšite od prirodzených pŕs” článok o kvalitných prsníkových implantátoch MENTOR na stránkach www.vkocke.sk z 12. augusta 2016.

Článok o kvalitných prsníkových implantátoch MENTOR na stránkach www.femme.sk z 20. apríla 2016.

Zaujímavý článok o kvalite a spôsobe testovania prsníkových implantátoch MENTOR na stránkach www.damskyklub.sk z 2. mája 2016.

Článok o mýtoch a faktoch o prsníkových implantátoch na stránkach www.damskajazda.webnoviny.sk z 5. mája 2016.

Súťažte s nami:

Spolupráca s klinikou Interklinik a časopisom BREAK na projekte vyhraj estetický zákrok pri daných podmienkach časopisu BREAK a kliniky Interklinik.

Spolupráca s klinikou Interklinik na projekte “Vyhraj mladosť pre mamu”. Viac informácii sa dozvieš na stránke www.interklinik.sk.

Víťazkou letnej  ‪#‎sexywake‬ súťaže,  s našim partnerom Interklinik – centrum zdravia a krasy, do ktorej sme dodávali silikónové implantáty MENTOR sa stáva Jeanette Borhyová. Jeanette ukázala veľké srdce a rozhodla sa cenu darovať niekomu, kto ju skutočne potrebuje, niekomu kto o prsník prišiel v boji so zákernou rakovinou prsníka a za to jej skutočne patrí veľký LIKE!

Spolupracujeme s klinikou Interklinik Bratislava na projekte – “Hrajte o nové prsia s Interklinik a Wakelake”

Spolupracujeme s klinikou Interklinik Bratislava na projekte –“Hrajte s Evou o nové prsia od Interklinik”.

Spolupráca s klinikou Esthetic Centrum v súťaži Kampaň pre tvoju “Dokonalú spokojnosť”.

Spolupracujeme s klinikou Avelane Nitra na projekte – Krásne krivky po pôrode

Napísali o rekonštrukcii prsníkov:                    časopis PLUS 7 Dní

Článok o augmentácii:      rozhovor s Mudr. Imrichom  Kováčom, Avelane clinic Nitra

Napísali o nás:                   časopis Bedeker Zdravia 12/2013

Napísali o nás:                   EMMA december 2013

Napísali o nás:                   Slovenka vydanie 41/2013

Stali sme sa partnerom:    Liga proti rakovine

Podporujeme mladé talenty: Veronika Guľášová

Veronika Gulasova talent

Videoreferencie:

Nové video nášho partnera:    Avelane Nitra
Listy od pacientok:

 • Kimberly, 30 rokov, Kalifornia

  Obyčajne nepíšem recenzie, ale som taká nadšená zo spolupráce s doktorom C. a jeho personálom z Beverly Hills Plastic Surgery, Inc., že som sa jednoducho musela podeliť o túto skúsenosť. Okrem toho, táto stránka mi veľmi pomohla pri hľadaní vhodného plastického chirurga.
  Kde len začať… Som matkou štyroch detí a bola som veľmi vzrušená a nervózna z myšlienky získania môjho tela spred pôrodu vďaka zväčšeniu prsníkov a pomocou liposukcie. Mojou najväčšou obavou bolo nájdenie chirurga, ktorý by vzbudil moje sympatie a dôveru. Trávilam som nekonečné hodiny hľadaním vhodného lekára a prosila som aj mojich známych o odporúčania. Dohodla som si tri prehliadky. Počas poslednej som spoznala práve doktora C. a hneď som vedela, že to je lekár pre mňa! Celý personál bol ÚŽASNÝ! Chammy (na ktorú sa možno obrátiť s KAŽDÝM problémom) bola NEUVERITEĽNE ochotná a neustále priateľská ku každému. Kládla som jej milióny otázok a aj tak bola neuveriteľne trpezlivá a ochotná. Na všetky moje e-maily odpovedala rýchlo a stále poskytovala všetky informácie. No a predovšetkým doktor C. je SKVELÝ! Veľmi ochotný, úprimný a poskytuje všetky informácie. Bez akéhokoľvek nútenia, postupne mi všetko dôkladne vysvetlil. Vtedy som ho zasypala miliónom otázok a on na všetky odpovedal. Jednoducho povedané, doktor je výnimočne milým človekom, najlepším vo svojom odbore. Je veľmi skromný vzhľadom na svoje výnimočné schopnosti pri premene ženského tela. Veľmi som ocenila jeho úprimnosť a čestnosť. Je veľmi zriedkavé nájsť tak skromného chirurga takého kalibru.
  A čo sa týka operácie… . V deň operácie som bola samozrejme veľmi nervózna, ale akonáhle som uvidela doktora C., okamžite som sa upokojila. Personál Bevery Hills Plastic Surgery mi podal krabičku sladkostí a môj nepokoj zoslabol vďaka doktorovi C., ktorý mi odpovedal na všetky otázky, ktoré som kládla na poslednú chvíľu. Všetci na operačnej sále boli taktiež veľmi milí.
  Zväčšila som si prsia (silikónom), nechala som si ich zdvihnúť a dala som si urobiť liposukciu. Skutočne ešte stále nemôžem uveriť vlastným očiam, keď sa dívam na svoje telo. Som 4 týždne po operácii a vyzerám úžasne! Doktor robil všetky rezy tak precízne, že jazvy sú prakticky neviditeľné, ak vôbec nejaké sú. Rezy okolo bradaviek sú úplne neviditeľné! Ak si nebudete dávať zdvíhať prsia, určite nebudete mať žiadne jazvy. Všetky moje priateľky otvárajú oči od údivu, ako fantasticky vyzerá moje poprsie. Nemôžu uveriť, ako doktor C. vykonáva tie rezy počas operácie, porovnávajúc ich s vlastnými (viditeľné stopy). Moje prsia vyzerajú veľmi prirodzene. Sú krásne! Stále nemôžem uveriť tomu, že sú moje! Moja liposukcia sa tiež vydarila skvele! Mám ploché bruško a žiadne faldičky – hurá! Naozaj sa mi to zdá nemožné zakaždým, keď sa dívam do zrkadla. Doktor doslova odsal KAŽDÝ gram tuku a dal môjmu telu neskutočné krivky.
  Po operácii sa o mňa doktor C. a jeho tím naďalej skvele starali. Teraz chodím každé tri týždne k doktorovi C, aby som sa uistila, že sa všetko hojí tak, ako sa má.

 • Ashley, 31 rokov, Kansas

  Prsníkové implantáty som si dala urobiť v decembri 2010. Bolo to 4 dni pred Vianocami a mohla som si naplno vychutnávať sviatočnú atmosféru. Operáciu viedol Dr. M. v Overland Parku, v Kansase. Vykonal skvelú prácu. Mám 172 cm a vážim 62 kg. Dala som si urobiť silikónové implantáty 350 cc. Zo začiatku som chcela len 300cc, ale Dr. M. a jeho sestrička (ktorá je úžasná) ma nahovorili na väčšie a dobre, že som sa nechala nahovoriť. Škoda, že som sa nerozhodla pre 400cc. Predtým som nemala dokonca ani košíky A, a teraz nosím C. Páči sa mi, aké sú a ako vyzerajú, veľmi prirodzene. Som matkou troch detí a všetky som dojčila. Je fantastické dívať sa do zrkadla a páčiť sa sama sebe. Ak rozmýšľaš o implantátoch… UROB TO!!! Ja to absolútne neľutujem!

 • Sandra, 51 rokov, Texas

  Ešte som nebola operovaná. Neustále som premýšľala, odkiaľ na operáciu vezmem peniaze. Už 25 rokov sa starám o moju dcéru trpiacu mozgovou obrnou. V priebehu 2 rokov som schudla 113 kg a za takmer 15 posledných rokov sa nič nezmenilo. Je ťažké nájsť niekoho, kto sa podujme urobiť korekciu celého tela a operáciu zväčšenia prsníkov a nebude za to chcieť celý majetok. Je nejaká škola, do ktorej by som mohla chodiť? Alebo internetová stránka, ktorá to pomáha ľuďom vybaviť? Keď som mala 9 rokov, vážila som 104 kg. TÚŽIM po tom, aby som sa mohla, ešte pokiaľ žijem, pozrieť do zrkadla s príjemným pocitom.

 • Christy, 43 rokov, New York

  Ahoj, volám sa Christy, mám 40 rokov, som zdravotná sestra. Som vydatá a matka 6 detí, 3 biologických a 3 nevlastných. Odkojila som svojich 3 synov. Prsia som si chcela dať zväčšiť už od svojej osemnástky, kedy som sa uistila, že už ani trocha nenarastú. Stále ma trápila ich veľkosť. Mám 162,5 cm a vážim 59 kg. V súčasnosti nosím veľkosť 34A, ale vďaka hladkým, okrúhlym implantátom z fyziologickej soli, by som chcela mať celé C, alebo malé D. Operáciu mám naplánovanú na 15. februára 2011 u doktora G. v Oklahoma City, v Oklahome. Bývam v centrálnom Texase. Chcela by som sa podeliť so svojím príbehom a mojimi skúsenosťami s inými.